Videa

Tohle je město Orlické brány!

HEĽENINE OČI - Obchádzka


Divadlo Tří (Pardubice)

Mladé autorské divadlo s Pardubic, které hraje autorské komedie, plné černého humoru! (Pak neříkejte, že jsme vás nevarovali...) :-)

Historie Divadla Tří je a vždycky bude neodmyslitelně spjata s pardubickým stánkem amatérské kultury – divadlem Exil. Když před dávnými léty Karel Havlíček Borovský opouštěl naši vlast, těžko asi mohl tušit, že se jeho čin stane podnětem k názvu divadla.
 
A když se do ní vracel, těžko mohl tušit, že se z Exilu odštípne trojice mladých mužů založivších si vlastní divadlo, které s ním nemá společného vůbec nic… :-)
 
Kde je Andrius? aneb Smutný příběh z Litvy
Autorská jednoaktovka plná nekorektního humoru. Podle dlouhodobých statistik kraluje Evropě v počtu sebevražd Litva. Teď se dozvíte proč!
 
Úředničunina
V úřednické pentalogii se diváci ocitnou v kanceláři plné nepředvídatelných situací, kde se hlavní hrdinové nenechají zaskočit ani mrtvolou ani šavlozubým tygrem. Jen na sekretářku je to někdy víc než by snesla. Pentalogie je umělecké (nejčastěji literární) dílo o pěti relativně samostatných částech, které spolu souvisejí motivicky, látkově nebo problémově. Máme se na co těšit!
 
 
                            

 

zpět


Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2013 - 2021 Festival Orlická brána